Gëzimja pozon si nuse në shtëpi

Bota e Yjeve

Gëzimja pozon si nuse në shtëpi

Më: 22 prill 2022 Në ora: 17:34
Gezimja

Gëzimja dallohet çdo herë me stilin e saj të veçantë.

Ajo për ndjekësit pozon në mënyra të ndryshme, ku gjithmonë shkëlqen.

Edhe këtë herë, derisa shkrep një fotografi në ambientin e shtëpisë, vëmendje merr fustani dhe rregullimi që ka bërë nusja e Remzijes.

Image
Gezimja

Veprim ky që do ta kënaqë atë, ku Gëzimja shumë herë e dëshmon që është nuse merkalike.

Image
Gezimja

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat