Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kurorëzojnë dashurinë e tyre

Bota e Yjeve

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kurorëzojnë dashurinë e tyre

Më: 17 maj 2022 Në ora: 20:18
Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi, ka kohë prej kur ishin në një lidhje të hapur.

E tashmë ata i kanë dhënë fund zyrtarisht beqarisë.

Çifti dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë.

Image
Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi

Ata kanë publikuar një fotosesion në llogaritë e tyre personale në Instagram, gjersa Eni shfaqet me fustan të bardhë e Genci me kostum të zi.

“Z. & Znj. Prelvukaj. Të martuar që nga viti 2019”, ka shkruar Koçi në postimin e shpërndarë me ndjekësit.

Image
Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi

Ndryshe pak kohë ka prej kur flitej për pritjen e një fëmije, të cilën nuk e kanë konfirmuar ende.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat