Për herë të parë Bora Zemani poston në storje Donaldin

Bota e Yjeve

Për herë të parë Bora Zemani poston në storje Donaldin

Më: 18 maj 2022 Në ora: 19:01
Bora dhe Donaldi

Bora Zemani duket se ka thënë fjalën e saj pas videos që bëri xhiron në rrjetet sociale ku u shfaq në krah të Donaldit gjatë festës pas sfilatës së Valdrin Sahitit.

Ajo ka publikuar ditën e sotme një video në ‘Instastory’ të fotografit Nori Kuka të shkëputur nga sfilata më e madhe e modës e organizuar nga Valdrin Sahiti.

Në video është kapur edhe Donaldi, kështu duke u postuar publikisht atë në profilin e saj të ‘Instagramit’, të cilën e ka fshirë më pas por që tashmë pamjet janë kapur.

Moderatorja nuk ka reaguar asnjëherë në mënyrë direkte për një ribashkim mes tyre por duket se bora është shkrirë dhe tashmë mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë mes dyshes.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat