Arta Nitajt shfaqet provokuse në paraqitjet e fundit, ekspozon gjoksin

Bota e Yjeve

Arta Nitajt shfaqet provokuse në paraqitjet e fundit, ekspozon gjoksin

Më: 19 maj 2022 Në ora: 07:04
Arta Nitaj

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është shfaqur më ndryshe sot në Instagram 

Ajo duket se ende është duke vazhduar pushimet e saj në Zanzibar dhe duket se ende është atje. 

Por, sonte në vend që ajo t’i ndezë zemrat e 320 mijë ndjekësve me ndonjë foto në bikine ka zgjedhur ta bëjë me një fustan që ka dekoltenë e hapur. 

Kështu modelja arrin që të tregojë paksa nga format e saj trupore, duke filluar nga gjoksi. 

Ndryshe, Arta gjatë tërë qëndrimit në Tanzani ka sjell disa foto në bikine të masës së vogël.

Image
Arta Nitaj
Image
Postimi i Arta Nitajt
Image
Arta Nitaj
Image
Arta Nitaj

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat