Efi tregon se ka një tatuazh në vendin intim

Bota e Yjeve

Efi tregon se ka një tatuazh në vendin intim

Më: 21 maj 2022 Në ora: 20:57
Efi

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Efi vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në mediet rozë, anipse ka kohë që ka dal jashtë programit të dashurisë.

Efi dhe pozat e saj provokuese po marrin përsëri vëmendje.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa ‘story’ në rrjetin social Instagram teksa, ka zbuluar edhe një tatuazh në vendin intim.

Përveç tatuazhit, ajo çka bie në sy janë edhe format super seksi të saj.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat