Me bikini tepër provokuese, modelja e njohur fton ndjekësit për një “lojë” tenis

Bota e Yjeve

Me bikini tepër provokuese, modelja e njohur fton ndjekësit për një “lojë” tenis

Më: 27 maj 2022 Në ora: 16:51
Demi Rose

Demi Rose ka rritur temperaturat me fotot e saj të fundit nga fusha e tenisit.

Modelja e njohur nuk i ka zhgënjyer sërisht fansat e saj me pozat e “nxehta”. Në fotot e bëra publike në Instagramin e saj shihet britanikja në fushën e tenisit “gati për lojë’.

Ndryshe nga veshjet e zakonshme të tenisit me funde ose streçe të shkurtra, Demi ka zgjedhur të shfaqet vetëm me bikini. Në bikinit e bardhë minimalistë, modelja ka theksuar linjat e saj të rrumbullakosura.

“Praktika e bën perfekte,”– shkruan Rose krahas fotove.

Të shumtë kanë qenë edhe komentet e fansave të saj poshtë fotove provokuese.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat