Arta Elezaj ndryshon pamjen, ja çfarë dhurate mori për ditëlindje

Bota e Yjeve

Arta Elezaj ndryshon pamjen, ja çfarë dhurate mori për ditëlindje

Më: 14 qershor 2022 Në ora: 17:23
Arta Elezaj

Ajo u bë e njohur në botën e showbizit falë paraqitjes në serialin vendor “O sa mirë”.

Që nga atëherë, Arta Elezaj është kthyer në një nga emrat më të komentuar marrë parasysh edhe jetën e shtrenjtë, pushimet e po ashtu edhe fotografitë që publikon në rrjete sociale.

Modelja nga Klina ditën e sotme (e martë) feston ditëlindjen dhe me këtë rast nuk kanë munguar urime e gjithashtu edhe befasitë.

Image
Arta Elezaj

Në postimet e reja që ka shpërndarë në InstaStory, ajo shihet se ka bërë një ndryshim në pamje – meqë gjithnjë e kemi parë me flokë kaçurrele.

Ajo më pas në tjetrin postim pranoi një buqetë të madhe me trëndafila të stampuar me emër.

Image
Arta Elezaj

Poshtë kësaj shkruhej: “Urime bebi u bëfsh 100, të dua shumë”.

Kjo lë të dyshohet se nga kush e mori buqetën, apo thjesht dhuratë nga miket e ngushta.

Image
Arta Elezaj

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat