Eni Koçi duket në formë dhe bukur gjatë shtatzënisë

Bota e Yjeve

Eni Koçi duket në formë dhe bukur gjatë shtatzënisë

Më: 16 qershor 2022 Në ora: 07:40
Eni Koçi

Këngëtarja Eni Koçi ende duket në formë dhe bukur gjatë shtatzënisë së saj. 

Pas tri viteve martesë së bashku me reperin Genc Prelvukaj, çifti kanë vendosur që të bëhen prindër dhe për këtë ata e dhanë lajmin muajin e kaluar. 

Gjinia i fëmijës është vajzë.  

E pas një muaji, Eni është shfaqur e mahnitshme me një fustan të gjelbër teksa i ka uruar fansave të saj një “mirëmengjes”.

Këngëtarja ende është në formë të mirë dhe pozitive po ashtu.

Image
Eni Koçi
Image
Eni Koçi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat