Nuk njihet më! Zayn Malik shfaqet i transformuar në fotot e fundit

Bota e Yjeve

Nuk njihet më! Zayn Malik shfaqet i transformuar në fotot e fundit

Më: 18 qershor 2022 Në ora: 20:16
Zayn Malik

Zayn Malik ka publikuar një foto të re duke i lënë të gjithë pa fjalë.

Këngëtari 29-vjeçar përdori Instagramin për të promovuar markën e tij të veshjeve me një foto ku i bie dielli në fytyrë, por çfarë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve është se ai nuk njihet më.

Me flokët kaçurrela natyrale të zgjatura dhe mjekër të plotë, ylli i One Direction duket shumë larg pamjes me të cilën jemi mësuar ta shikojmë.

Duke komentuar në foto, fansat e këngëtarit nuk dukeshin edhe aq të magjepsur nga ky look i ri.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat