Elvana Gjata ka festë, qenka bërë yll fare

Bota e Yjeve

Elvana Gjata ka festë, qenka bërë yll fare

Më: 19 qershor 2022 Në ora: 00:51
Elvana Gjata

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata është një ndër artistet më të spikatura të skenës muzikore shqiptare.

Ajo është në fokus të mediave gjithëmonë dhe lëvizjet e saja menjëherë kthehen në lajme në mediat rozë.

Këtë herë artistja ka ardhur me një kolazh fotosh duke festuar, por cfarë nuk e ka bërë të ditur.

Image
Elvana Gjata

Në llogarinë e saj në  Instagram, artistja bukuroshe ka shkruar ‘le të festojmë’.

Image
Elvana Gjata
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat