Enca sjell poza me bikini nga pushimet, ekspozon gjoksin

Bota e Yjeve

Enca sjell poza me bikini nga pushimet, ekspozon gjoksin

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 17:59
Enca

Më shumë se 2.4 milionë fansa e ndjekin profilin e Enca Haxhisë në Instagram, ku ajo shpërndan imazhe nga jeta personale dhe profesionale.

Jo rrallëherë këngëtarja publikon fotografi dhe video duke treguar hiret e saja.

Gjatë të premtes, ajo i ka shpërndarë disa imazhe nga pushimet që po i kalon në Myokonos të Greqisë.

Image
Enca

Enca ka pozuar e veshur me bikini të kaltra, teksa ka vënë në pah figurën trupore.

Image
Enca

Këngëtarja i ka shpërndarë edhe disa videoxhirime duke vënë në plan të parë gjoksin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat