Ndryshe nga çdo herë tjetër, Adelina Ismaili habit me paraqitjen e fundit

Bota e Yjeve

Ndryshe nga çdo herë tjetër, Adelina Ismaili habit me paraqitjen e fundit

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 21:35
Adelina Ismaili

Adelina Ismaili edhe pas shumë vitesh në skenë, vazhdon të mbetet një nga personazhet që përbën interes për publikun.

Këngëtarja e njohur vazhdon ta ruaj sharmin edhe elegancën. Së fundmi artistja nga Kosova, ka habitur ndjekësit me paraqitjen e saj. Ajo është shfaqur ndryshe me veshje tradicionale. Ndonëse jemi mësuar ta shikojmë me një stil ekstravagant, duhet ta pranojmë që edhe me këtë veshje duket e mrekullueshme.

“Këtë herë më ndryshe,”-shkruan Adelina.

Ju kujtojmë që autorja e hitit “Një vit e shtatë ditë” prej disa vitesh tashmë është tërhequr nga muzika. Ajo ka zgjedhur të ushtrojë një profesion tjetër. Prej disa kohësh ajo është autore e një emisioni televiziv.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat