Cardi B tregon sekretin e flokëve të saj të shëndetshëm – dhe merita është e qepës

Bota e Yjeve

Cardi B tregon sekretin e flokëve të saj të shëndetshëm – dhe merita është e qepës

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 20:06
Cardi B

Të gjithëve na kanë rënë në sy flokët e shëndetshëm dhe gjithë shkëlqim të Cardi B dhe më në fund, ajo e ka ndarë sekretin me të gjithë.

Reperja 29-vjeçare hyri në Instagram për të treguar se i lan flokët me ujin e qepëve të ziera.

"Dy larjet e mia të fundit kam zier qepë dhe kam përdorur ujin për të larë flokët," shkroi ajo në një foto të flokëve të saj natyralë nga pas. “Unë e bëra këtë 6 vjet më parë kur fillova udhëtimin tim të rritjes së flokëve të shëndetshëm. U ndala sepse u bëra vërtet dembele. Është pa erë dhe vërej se po u jep shkëlqim flokëve të mi.”

Seksioni i komenteve u mbush me mesazhe mbështetëse nga fansat që donin ta provonin vetë këtë metodë.

Në fakt, “qepët përmbajnë komponime që mund të ndihmojnë në përmirësimin e flokëve të thatë dhe të dëmtuar", sipas një artikulli të Healthline.

Me pak fjalë, Cardi e di ç’po bën me flokët e saj!

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat