Kendall Jenner tregon figurën e saj të përsosur të trupit, ndërsa relaksohet me qenin e saj

Bota e Yjeve

Kendall Jenner tregon figurën e saj të përsosur të trupit, ndërsa relaksohet me qenin e saj

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 12:21
Kendall Jenner

Kendall Jenner ishte vajza perfektë teksa pozoi për markën e saj të tekilës “818” të martën.

Modelja ndau me ndjekësit një seri fotografish provokuese në Instagram teksa merrte rreze dielli, e veshur me bikini të vogla ngjyrë kafe.

Kendall, 26 vjeçe, shfaqi fizikun e saj në rroba banje të imëta teksa rrinte me qepin e saj të dashur, shkruan DailyMail.

Image
Kendall Jenner

Kendall përndryshe është duke vazhduar të shijojë verën e saj argëtuese.

Ylli u relaksua mbi një peshqir me shirita dhe një kapele bejsbolli që mbulonte fytyrën e saj, duke i kushtuar gjithë vëmendjen figurës së saj trupore.

Image
Kendall Jenner

Ajo përkëdheli qenin e saj Doberman Pinscher, i cili ishte shtrirë pranë saj. Ndërsa modelja shpesh publikon fotografi me qenushin e saj në Instagram, ajo kurrë nuk ka zbuluar një emër për kafshën.

Një shishe e tekilës nga marka e saj “818” ishte pranë saj, dhe ajo e etiketoi markën në postimin e saj.

Image
Kendall Jenner

Në janar, “818” u emërua zyrtarisht marka e re e pijeve alkoolike numër një e prezantuar në vitin 2021.

Në shtatë muajt e parë të fillimit të saj, “818” gjeneruan shitje me mbi 1.5 milion shishe tekila.

Jenner është vetëm një nga personazhet e njohur që ka hyrë në tregun e nxehtë të tekilës. Të tjerë janë: George Clooney dhe Rande Gerber me “Casamigos”, The Rock me “Teremana” dhe Mark Wahlberg me “Flecha Azul”.

Vitin e kaluar ajo tha për Forbes: “Më intrigoi tekila sepse prindërit e mi e donin vërtet atë. Ishte festë në shtëpinë tonë. Kur u rrita, fillova të eksploroja hapësirën… Dhe gjithmonë provoja varietete të gjera tekilash”.

Dhe ajo shtoi: “Duke ardhur nga një familje kaq e dominuar nga femrat, të gjitha motrat e mia kanë bizneset e tyre. Unë jam frymëzuar vërtet nga kjo gjatë gjithë jetës sime”.

“Gjithmonë i shikoja motrat e mia të bënin gjërat e tyre dhe të kishin partneritetet dhe bizneset e tyre… kështu që ka qenë gjithmonë shumë e drejtuar nga femrat dhe sipërmarrëse në familjen time. Kjo ka qenë vërtet frymëzuese për mua”.

Modelja 25-vjeçare është përballur më parë me reagime të kundërta mes pretendimeve për përvetësim kulturor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat