“Bomba” ruse vjen përvëluese, “çmend” me linjat bombastike

Bota e Yjeve

“Bomba” ruse vjen përvëluese, “çmend” me linjat bombastike

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 20:15
Anastasiya Kvitko

Modelja ruse, Anastasiya Kvitko shpesh herë shfaqet joshëse duke marrë vëmendjen e të gjithëve.

Ngjashëm ka vepruar edhe sot, ku ka publikuar dy imazhe shumë seksi, duke vënë në fokus gjoksin gjigant si dhe të pasmet bombastike.

Sigurisht, falë pasurive trupore është njëra nga modelet më të kërkuara nga kompanitë më me nam në botë.

Madje, ajo konsiderohet si Kim Kardashian ruse, të së cilës duket se i bën konkurrencë me paraqitjet joshëse.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat