I pëlqyen “rregullat” e DiCaprios për vajzat e reja, Afrona Dika ‘ironizon’ Bleron

Bota e Yjeve

I pëlqyen “rregullat” e DiCaprios për vajzat e reja, Afrona Dika ‘ironizon’ Bleron

Më: 11 shtator 2022 Në ora: 14:27
Blero dhe Afrona

Pak ditë më parë, aktori i njohur, Leonardo DiCaprio, u nda nga e dashura e tij 23-vjeçare, Camila Morrone.

Së fundmi, këngëtari kosovar, Blero, përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, u shpreh se po i pëlqen rregulla e aktorit për të dashura në moshë të re.

“Po më pëlqen shumë rregulla e Leonardi DiCaprio’s, 23-25 as ni ditë ma të vjetër”, ka shkruar Blero.

Image

Ndërkohë, pak ditë pas këtij statusi, Afrona ka bërë një postim që duket si një thumb ndaj ish partnerit të saj.

Fotoja tregon një njeri që largohet nga zona e komfortit për tu rritur edhe pse ekspozohet ndaj shumë rreziqeve.

“Hidhu”, shkruhej krah fotos.

Image

Kjo është parë si një mesazh i drejtpërdrejtë ndaj ish burrit të saj, me të cilin u martua në shtator të vitit 2019.

Blero dhe Afrona duket se janë ndarë, ndonëse Blero nuk ka folur asnjëherë për këtë, por as Afrona.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat