Luana Vjollca bëhet me shtëpi luksoze në Kosovë

Bota e Yjeve

Luana Vjollca bëhet me shtëpi luksoze në Kosovë

Më: 11 shtator 2022 Në ora: 18:59
Luana Vjollca

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme si një prej fytyrave më të dashura në ekranet shqiptare.

Prezantuesja e cila e ka provuar vetën edhe në këndim krahas karrierës gëzon edhe një jetë luksoze dhe këtë e tregon edhe përmes rrjeteve sociale.

Bukuroshja bionde e cila jeton dhe vepron në Tiranë tashmë si shtëpinë të dytë do të ketë edhe Kosovës, kjo sepse Luana ka blerë shtëpinë në një zonë malore.

Përmes një postimi në Instagram, Luana ka treguar se është bërë me shtëpinë edhe në Kosovës ndërsa ka publikuar pamje nga oborri i saj.

“U bëra me shtëpi në Kosovën time. Zgjodha ta kem në një zonë malore, me ajër të pastër, për të shijuar borën e malet e bukura të Kosovës sa herë që kam nevojë të shkëputem nga tymi i qytetit”, ka shkruar moderatorja sipër imazheve.

Ndryshe, pas një pauze të gjatë, Luana ka zbuluar se së shpejti do të rikthehet në televizion me një emision të ri.

Sa i përket muzikës, gjatë verë ajo lansoi bashkëpunimin me artistin ndërkombëtar Rayvannyn “Pele pele”.

Image
Luana Vjollca
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat