Fjolla Morina provokon me linjat trupore në pozat e fundit

Bota e Yjeve

Fjolla Morina provokon me linjat trupore në pozat e fundit

Më: 12 shtator 2022 Në ora: 16:38
Fjolla Morina

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina po vazhdon të jetë e pranishëm në rrjete sociale duke sjell poza nga më të ndryshmet të cila janë kryesisht provokuese.

Fjolla edhe së fundmi ka postuat fotografi në të cilat duke tejet joshëse dhe plot stil.

Këngëtarja pozoi e veshur me një fustan të gjatë pa mëngë shumëngjyrësh me një çarje në njërën pjesë duke i vënë në pah këmbët tërheqëse.

Image
Fjolla Morina

Fjolla kombinoi fustanin me një çantë dore me ngjyrë të gjelbër dhe këpucë me taka portokalli ndërsa përfundoi ‘look’-un me aksesor ari.

Ajo la flokët e saj bionde të valëzuara lëshuar mbi supe ndërsa kishte dhe makijazhe të theksuar në fytyrë.

Image
Fjolla Morina

Ndërkohë, nuk munguan edhe komentet e shumta nga ana e fansave sipër imazheve atraktive.

Ndryshe, Fjolla ka kohë që nuk ka lansuar një projekt muzikor I fundit është bashkëpunimi me Nushin “Suppa Duppa”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat