Dan Reynolds dhe Aja Volkman ndahen pas dhjetë vitesh martesë

Bota e Yjeve

Dan Reynolds dhe Aja Volkman ndahen pas dhjetë vitesh martesë

Më: 18 shtator 2022 Në ora: 07:06
Dan Reynolds dhe Aja Volkman

Lideri i grupit “Imagine Dragons”, Dan Reynolds, ka njoftuar se ai dhe gruaja e tij, Aja Volkman, janë ndarë pas më shumë se dhjetë vitesh martesë.

“Me pikëllim them që pas shumë vitesh të bukura bashkë, unë dhe Aja jemi ndarë”, shkroi këngëtari të premten në Twitter.

“Të jemi prindër të shkëlqyer për fëmijët tanë është prioriteti ynë numër një. Faleminderit që na keni mbështetur gjithmonë me dashuri dhe kujdes gjatë gjithë këtyre viteve”.

Ish-çifti kanë bashkë katër fëmijë : vajzën Arrow, 10-vjeçare, vajzat binjake Gia dhe Coco, 5-vjeçare, dhe djalin Valentine, 2 vjeç.

Reynolds dhe Volkman u martuan në vitin 2011.

“Pas 7 vitesh të bukura së bashku, martesa e Aja dhe e imja ka marrë fund”, shkroi rokeri në Twitter në atë kohë. “Fëmijët tanë vazhdojnë të jenë gjëja më e rëndësishme në jetën tonë dhe ne do të vazhdojmë të jemi bashkë-prindër me gjithë dashurinë tonë”.

Image
Dan Reynolds dhe Aja Volkman

Veç tjerash, Reynolds themeloi grupin në 2008 në Jutah pasi filloi të ndiqte Universitetin Brigham Young.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat