Albina Kelmendi thotë “Nënë moj kom gabu” në këngën e re

Bota e Yjeve

Albina Kelmendi thotë “Nënë moj kom gabu” në këngën e re

Më: 11 nëntor 2022 Në ora: 23:09
Albina Kelmendi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Albina Kelmendi ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Ajo solli këngën me titullin “Nanë moj kom gabu” të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip për të cilën u përkujdes “Publico”.

Producent i këngës është Armend Rexhepagiqi, ndërsa teksti u shkrua nga Aida Baraku.

Ndërkaq, instrumentali i këngës u realizua nga Fatjon Miftari.

Theksojmë që krahas angazhimeve muzikore, Albina këtë vit do të jetë pjesë e Festivalit të Këngës në RTSh.

Ndryshe, kujtojmë që ky projekt i Albinës vjen pak javë pasi këngëtarja kurorëzoi dashurinë me martesë me biznesmenin e njohur, Valon Vataj.

Ajo së fundmi ka folur për martesë dhe paragjykimet që çifti kishin në fillim për shkak se Vataj është baba i dy vajzave nga marrëdhënia e kaluar.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat