Kush ia dërgoi? Bora Zemani merr buqetën e pazakontë

Bota e Yjeve

Kush ia dërgoi? Bora Zemani merr buqetën e pazakontë

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 09:30
Bora Zemani

Mbrëmjen e djeshme “Dancing With The Stars” iu dedikua valleve tradicionale shqiptare. Para se të niste spektakli ‘live’ moderatorja Bora Zemani mori nga fansat e saj buqetën më të veçantë.

Nuk është një buqetë normale me lule siç jemi mësuar të shohim deri më tani.

Ajo është një buqetë me hudhra për të mos u marrë mësysh gjatë spektaklit.

Image
Bora Zemani

Mund të themi se Borës i ka pëlqyer shumë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat