Kim Kardashian shijon jetën si beqare në klubet e natës

Bota e Yjeve

Kim Kardashian shijon jetën si beqare në klubet e natës

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 18:34
Kim Kardashian

Kim Kardashian e shfaqi plotësisht figurën e saj të pabesueshme teksa mbërriti në një festë ekskluzive në Miami me motrën e saj më të vogël Khloe Kardashian dhe miqtë Jonathan Cheban dhe Serena Williams të premten mbrëma (2 dhjetor).

Themeluesja e “Skims”, 42 vjeçe – e cila kohët e fundit zgjidhi divorcin e saj me reperin Kanye West – shëtiti në trotuar me një bluzë të hollë të zezë të stiluar me pantallona lëkure po ashtu të zeza.

Ajo theksoi belin teksa i shtoi pak lartësi shtatit të saj me një palë çizme të zeza me majë.

Image
Kim Kardashian

Në vend të flokëve bionde, Kim së fundmi kërkoi nga stilistja e saj që t’i ngjyroste flokët me një ton ‘të mjaltit’.

Dhe për natën e saj argëtuese, ajo i la flokët e saj të gjata të lëshuara t’i binin sipër.

Image
Kim Kardashian

Ndërsa, Khloe u pa e veshur me një bluzë të zezë të ngushtë, të cilën e kombinoi me një palë pantallona të gjelbër ushtarak.

Themeluesja “Good American”, 38 vjeç i mbante gjërat e saj në një çantë me shkëlqim Bottega Veneta.

Thuhet se vajza e famshme dhe miqtë e tyre po shkonin në një festë në shtëpinë e biznesmenes Loren Ridinger në Miami me një grumbull fytyrash të tjera të famshme.

Ishte një natë e ngarkuar për grupin pasi Kim, Khloe, Serena dhe Jonathan po ashtu u drejtuan në festën e Art Basel të Wayne & Cynthia Boich.

Grupit iu bashkuan edhe Kylie Jenner ku u shfaq një performancë nga i dashuri i saj, Travis Scott dhe 50 Cent.

Ngjarja vjetore e Art Basel në Miami Beach u zhvillua nga 1-3 dhjetor, me galeri kryesore nga pesë kontinente që shfaqin artin modern dhe bashkëkohor, si dhe brezin e ri të yjeve në zhvillim.

Udhëtimi në Florida vjen vetëm disa ditë pasi Kim më në fund zgjidhi divorcin e saj me ish-bashkëshortin Kanye West.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat