“Ndez temperaturat”, ish- ylli mahnitë fansat me bikini të bardha

Bota e Yjeve

“Ndez temperaturat”, ish- ylli mahnitë fansat me bikini të bardha

Nga: Bota sot Më: 24 janar 2023 Në ora: 19:03
Ish- ylli i Love Island, Geogria Steel

Ish- ylli i Love Island, Geogria Steel, ka shfaqur trupin e saj të mrekullueshëm me bikini të bardha.

Bukuroshja dukej mahnitëse në dy fotografi që ka ndarë për fansat e saj në profilin Instagram.

Ajo “ndezi” fansat edhe me mënyrën si ka arritur t’i kombinojë aksesorët me bikini, sidomos me një zinxhir rreth belit të saj të hollë.

Në fytyrë ajo ka vendosur një grimë të lehtë, ndërsa balluket e flokëve ia shtojnë anën e saj prej një “çupuline”.

Bukuroshja zakonisht i stilon vetë rrobat e saj, kujtojmë se në fotografitë e kaluara ishte shfaqur me një mini fustan të bukur.

Image
Ish- ylli i Love Island, Geogria Steel
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat