“Çmendet” Rita Ora, parakalon “pothuajse nudo” në tapet të kuq

Bota e Yjeve

“Çmendet” Rita Ora, parakalon “pothuajse nudo” në tapet të kuq

Nga: Bota sot Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 14:27
Këngëtarja Rita Ora

Këngëtarja Rita Ora, është shfaqur “unike” në tapetin e kuq mbrëmë në ngjarjen për festimin e 10 viteve të muzikës.

Bukuroshja nga Kosova, vetëm me “pendla” përpara dhe me të brendshme të poshtme, nuk ka lënë vend për imagjinatë, shkruan "Daily mail", përcjell "Bota sot".

Gjersa pozonte edhe duke kthyer kokë prapa, 32 vjeçarja shkëlqente edhe në fytyrë që kishte vendosur eyeliner si “Cleoparta”.

Këngëtarja është parë e shoqëruar edhe tashmë me të fejuarin e saj, regjisorin Taika Waititi.

Ora nuk ka nguruar ta shfaq unazën e saj me diamant, unazë kjo e cila është përfolur shumë këto ditë.

Image
Këngëtarja Rita Ora
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat