Chloe Ferry shfaqet seksi në të brendshme para pasqyrës

Bota e Yjeve

Chloe Ferry shfaqet seksi në të brendshme para pasqyrës

Nga: BOTA SOT Më: 5 shkurt 2023 Në ora: 20:47
Chloe Ferry

Ikona e Geordie Shore, Chloe Ferry, shfaqi kthesat dhe fizikun e saj të tonifikuar në një set sutjenash me dantella dhe tanga.

Duke shfaqur kthesat e saj të famshme të orës së rërës, ylli televiziv, 27 vjeç, pozoi një stuhi ndërsa dielli i orës së artë rrezatonte mbi të, shkruan Daily star, përcjell “Bota sot”.

Duke pozuar për foton në një pasqyrë të plotë pranë një dritareje, vajza e lindur në Newcastle shfaqi me krenari barkun e saj të tonifikuar dhe formën e saj të lakuar.

Image
Chloe Ferry

E veshur me një sytjena me dantella ngjyrë bezhë të errët dhe një gjë adoleshente, bukuroshja bionde u turbullua ndërsa u largua nga telefoni i saj.

Në mbishkrimin Chloe thjesht shkroi: "Ora e artë", e cila i referohej diellit të artë që binte mbi trupin e saj ndërsa ajo tregonte barkun dhe kofshët e saj të tonifikuara.

Image
Chloe Ferry

Me flokët e saj biondë balajazh që dukeshin voluminoze, Chloe mbante flokët e saj të gjatë në njërën anë, ndërsa flokët i kalonin mbi supe.

Ajo veshi qerpikë të zbehtë, një buzë nudo dhe një grim të bronztë që e la diellin e saj të puthur dhe tepër magjepsës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat