Bebe Rexha shfaq gjoksin “bombë” me fustanin me dekolte të hapur

Bota e Yjeve

Bebe Rexha shfaq gjoksin “bombë” me fustanin me dekolte të hapur

Më: 27 maj 2023 Në ora: 10:51
Bebe Rexha

Ylli i muzikës, Bebe Rexha me krenari i shfaqi linjat e saj me një fustan të zi të ngushtë nga “Defaience” në Festivalin e Filmit në Kanë, pasi zbuloi se së fundmi kishte shtuar peshë.

Bebe, 33 vjeçe, ndau një seri fotosh seksi në pamjen e saj, e cila shfaqte një prerje dekolte, por përndryshe ishte mjaft konservatore me mëngë të gjata dhe një jakë të gjatë.

Këngëtarja e këngës “Me, Myself & I” kombinoi stilin e zjarrtë me një palë vathë dhe bëri një pamje të plotë me një makijazh të theksuar teksa dukej e mrekullueshme me pamjen elegante.

Image
Bebe Rexha

Të enjten, Rexha zbuloi se sindroma e vezores policistike (PCOS) e bëri atë të shtonte më shumë se 13 kilogramë në “The Jennifer Hudson Show”.

“Unë shkova te mjeku vitin e kaluar – dhe shumë gra në fakt e kanë këtë dhe nuk e dinë – por ata më diagnostikuan me PCOS, që është sindroma e vezores policistike”, tha këngëtarja e “Meant to Be”.

“Unë fitova 13 kilogramë kaq shpejt, ndoshta pak më shumë. Por ne duhet të jemi pozitivë dhe t’u tregojmë njerëzve dashurinë”, vazhdoi Rexha mes tjerash.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat