Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri, ndërsa shkëlqen në krahët e bashkëshortit

Bota e Yjeve

Rita Ora organizon ndejë për albumin e ri, ndërsa shkëlqen në krahët e bashkëshortit

Më: 8 qershor 2023 Në ora: 16:23
Rita Ora dhe Taika Waititi

Rita Ora u sigurua që të gjithë sytë ishin në mbrëmjen e saj të së enjtes kur veshi një veshje tepër të ndritshme teksa organizonte një koktej intim në hotelin “Angel” në Sydney.

Interpretuesja e hitit “Your Song”, 32 vjeçe, festoi lansimin e albumit të saj të ri me titull “You & I”, duke bërë një dedikim për bashkëshortin Taika Waititi, në barin “J&M”.

Duke mbërritur e shoqëruar nga një shofer, ylli ndërkombëtar i muzikës pop dukej edhe më glamuroze e mbështjellë me një pallto të madhe ngjyrë bezhë të ngjitur në bel, shkruan DailyMail.

Image
Rita Ora

Partneri i saj i lindur në Zelandën e Re, 47 vjeç, nuk mbeti shumë prapa saj, teksa kishte veshur një kostum ngjyrë kafe mbi një këmishë të gjerë.

Dyshja dukeshin të dashuruar dhe të buzëqeshur teksa hynë krah për krah në vendin ku po organizohej kokteji.

Image
Rita Ora dhe Taika Waititi

Rita – e cila publikoi albumin e saj të fundit “Phoenix” në vitin 2018 – dha një paraqitje të shkurtër të pamjes së saj mahnitëse me çizmet me taka të larta të dizajnuara në mënyrë unike që dukeshin nga poshtë palltos së saj.

Më në fund, për kënaqësinë e të gjithëve, ajo hoqi veshjen konservatore për të zbuluar ansamblin e saj të mrekullueshëm të fshehur poshtë.

Një pjesë e sipërme kishte një korse që i linte pak vend imagjinatës me rripa të lidhur me një fund të rrjedhshëm i cili rrezikonte të rrëshqiste në çdo moment.

Rita shfaqi barkun e saj tepër të tonifikuar në veshjen e ndritshme dhe i shtoi pamjes edhe më tepër shkëlqim me një gjerdan të trashë dhe byzylykë.

Image
Rita Ora

Ajo përfundoi pamjen e saj tërheqëse me vetulla të përcaktuara dhe një buzëkuq të errët përpara se të grumbullonte kaçurrelat e saj të arta sipër kokës.

Vjen vetëm disa ditë pasi ajo e krahasoi albumin e saj të ri me një “ditar” personal, duke sugjeruar se do të ishte oferta e saj më personale për fansat, pasi ajo e quajti atë sipas bashkëshortit të saj.

“Ky album do të thotë vërtet shumë për mua. Është si ditari im i viteve të fundit. Është tingulli im dhe thjesht ndihet kaq i vërtetë për mua dhe kush jam sot”, tha ajo. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat