Eskalon situata, Dafina i nxjerr gishtin e mesit Sara Hoxhës

Bota e Yjeve

Eskalon situata, Dafina i nxjerr gishtin e mesit Sara Hoxhës

Më: 26 gusht 2023 Në ora: 10:57
Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Ka eskaluar situata mes Sara Hoxhës dhe Dafina Zeqirit.

Pas akuzave të këngëtares se është shfrytëzuar për vëmendje nga Ledri, një ‘diss’ i lehtë nuk ka munguar nga Sara.

Teksa shijonte darkë në një prej restoranteve të reja të kryeqytetit, ajo është shprehur:

‘Ngrënia e embëlsirave e bën jetën më të ëmbël. Njerëzit duhet të hanë më shumë ëmbëlsira’.

Image
Postimi i Sarës

Dhe Dafina që ka pasur koncertin e fundit të turit veror ka qenë e shpejtë në reagim.

Ajo i ka nxjerrë gishtin e mesit Sarës përmes një selfie ku është shprehur: ‘Më e ëmbël se sheqeri’.

Image
Postimi i Dafinës

Eskalimi i raporteve mes vajzave tashmë është në një tjetër nivel, teksa më në fund pas këtij veprimi, Ledri nuk e ndjek më Dafinën.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat