Mes dramës së fundit - Sara Hoxha publikon imazhe përkrah Ledrit nga pushimet e tyre në Spanjë

Bota e Yjeve

Mes dramës së fundit - Sara Hoxha publikon imazhe përkrah Ledrit nga pushimet e tyre në Spanjë

Më: 30 gusht 2023 Në ora: 10:26
Sara Hoxha dhe Ledri Vula

Sara Hoxha ka qenë një emër mjaft i diskutuar në kohët e fundit.

Kjo pasi fituesja e “Dancing With the Stars” u përfshi në një ‘sherr’ publik me këngëtaren Dafina Zeqiri.

E gjithë kjo nisi nga një koment që Ledri Vula bëri në këngën e re të Dafinës në bashkëpunim me Elgit Dodën.

Image
Sara Hoxha dhe Ledri Vula

Ky rresht bëri që vëmendja të rikthehet te ish-çifti, e që me doemos të përfshihej edhe partnerja e krijuesit të hitit “1 Goat për ty”.

Sidoqoftë, Sara dhe Ledri vazhdojnë të jenë të lumtur me njëri-tjetrin e të vazhdojnë jetën e tyre.

Ka qenë së fundmi blogerja shqiptare që ka ndarë disa momente në rrjete sociale, e në mes tyre edhe me reperin e njohur.

Çifti ndryshe imazhet i kanë realizuar në Ibiza të Spanjës, ku edhe po shijojnë pushimet.

Ledri dhe Sara kanë bashkë një vajzë të quajtur, Poem Blu. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat