Rita Ora del me vështirësi nga eskorta, për shkak të fundit të papërshtatshëm

Bota e Yjeve

Rita Ora del me vështirësi nga eskorta, për shkak të fundit të papërshtatshëm

Më: 15 shtator 2023 Në ora: 15:29
Rita Ora

Rita Ora pati disa vështirësi për të hipur në taksinë e saj teksa u nis për në eventin e mbushur me yje të “Vogue World 2023” në Londër të enjten mbrëma.

Këngëtarja 32 vjeçe, u përpoq të lëvizte me fustanin e saj shumë të ngushtë teksa u largua nga Savoy për t’u nisur drejt ‘Theatre Royal Drury Lane’ për shfaqjen e shumëpritur.

Për një nga netët më të mëdha të modës të vitit, ajo dukej elegante me një fustan të zi pa rripa, me të pasme të tejdukshme si korse dhe një fund të ngushtë me bisht, shkruan DailyMail.

Image
Rita Ora

Megjithatë, veshja shumë magjepsëse e Ritës e bëri të vështirë për të që të manovrohej në taksinë e saj pasi ajo u pa duke u ngatërruar për të hipur në automjet.

Interpretuesja e hitit “Poison” u pa që duhej të rrëshqiste me kujdes veten në sediljen e pasme të makinës për të mos dëmtuar veshjen e saj voluminoze.

Image
Rita Ora

Rita u pa gjithashtu duke pozuar për disa fotografi shumë të mrekullueshme teksa doli nga hoteli i saj për të shkuar në ngjarje.

Yjet u mblodhën në “Vogue World”, ku të pranishëm ishin emra të famshëm si: Kate Moss, Cara Delevingne, Victoria Beckham dhe Adwoa Aboah.

Image
Rita Ora

Por ylli i spektaklit ishte kryeredaktorja e plotfuqishme e “Vogue”, Dame Anna Wintour, e cila, pasi ka jetuar në ShBA për 35 vjet, kohët e fundit e ka kthyer shikimin e saj të shkretë në qytetin e saj të dashur.

Përveç planeve të saj për “Vogue World 23”, që synon mbledhjen e fondeve për skenën e artit të Britanisë së Madhe, DailyMail të dielën raportoi se ajo është duke kërkuar shtëpi në kryeqytet, duke kërkuar një jastëk të përshtatshëm për një mbretëreshë të modës – me, ose afër në një fushë tenisi dhe jo shumë larg mikut dhe shokut të saj të vazhdueshëm, Bill Nighy, gjithashtu 73 vjeç.

Ngjarja e së enjtes shërbeu si një mbledhje fondesh për industrinë e arteve interpretuese të Britanisë, me kryeredaktoren e “Vogue”, Anna, duke mbikëqyrur procedurat. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat