Arta Nitaj vjen me poza provokuese nga pushimet në Bodrum

Bota e Yjeve

Arta Nitaj vjen me poza provokuese nga pushimet në Bodrum

Më: 17 shtator 2023 Në ora: 10:47
Arta Nitaj

Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të marr gjithë vëmendjen e publikut me fotografitë që ajo poston në rrjetet sociale.

Modelja dhe aktorja nga Peja komentohet për paraqitjen e saj provokuese, për jetën dhe pushimet luksoze që ajo bënë.

Së fundmi, zeshkania ka nisur sërish pushimet por kësaj radhe ajo ka zgjedhur Bodrumin e Turqisë.

Image
Arta Nitaj

Nga atje Arta ka publikuar disa fotografi ku shfaq bukurin e saj dhe trupin e zjarrtë.

Ndryshe, Arta ka qenë pjesë e spektaklit të vallëzimit “Dance With Me” por që u eliminua brenda një kohe të shkurtë.

Image
Arta Nitaj

Po ashtu, ajo ka luajtur edhe në serialin “O sa mirë”, e cila ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat