Jori Delli nuk ndal pozat romantike me të dashurin

Bota e Yjeve

Jori Delli nuk ndal pozat romantike me të dashurin

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 10:33
Jori Delli dhe Fred de Palma

Modelja e njohur shqiptare, Jori Delli e cila së fundmi po shijon lidhjen e saj të dashurisë me këngëtarin italian, Fred de Palma, po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale ku po ndanë me ndjekësit e saj momente romantike nga kjo marrëdhënie.

Çifti po vazhdojnë të qëndrojnë shumë kohë me njëri-tjetrin, teksa duket se po ndërtojnë një lidhje të qëndrueshme.

Vazhdimisht në llogaritë e tyre në rrjetin social “Instagram” me admirim shpërndajnë pamje nga shoqërimi me njëri-tjetrin.

Image
Jori Delli dhe Fred de Palma

Së fundmi, ishte Jori ajo e cila ndau një fotografi mjaftë të ëmbël, ku shihej këngëtari duke e përqafuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat