Lori Harvey mahnit në një festë me një dukje simpatike dhe tërheqëse

Bota e Yjeve

Lori Harvey mahnit në një festë me një dukje simpatike dhe tërheqëse

Më: 9 dhjetor 2023 Në ora: 17:03
Lori Harvey

Lori Harvey shfaqi figurën e saj në formë mahnitëse kur u shfaq në American Express dhe PlayLab, Inc. House Party për PLAY nga Platinum, i cili u mbajt në The Miami Beach Edition të premten.

Modelja 26-vjeçare e rrjeteve sociale bëri mjaft përshtypje teksa shfaqi disa pjesë të trupit të saj joshës me një veshje zbuluese.

Vajzës së Steve Harvey, i cili u nda nga Damson Idris muajin e kaluar, gjatë festës iu bashkua edhe Chanel Iman dhe disa figura të tjera nga bota e argëtimit.

Image
Lori Harvey

Harvey kishte veshur një fustan ngjyrë të zezë që ekspozonte krahët e saj të tonifikuar, si dhe pjesën më të madhe të trupit të saj të skalitur, shkruan DailyMail.

Pjesa e poshtme e fustanit të sipërmarrëses ishte ngjitur fort në kofshët dhe këmbët e saj të skalitura, dhe ajo gjithashtu veshi një palë këpucë me majë të hapur.

Image
Lori Harvey

Flokët e saj të mrekullueshëm të errët ranë drejt shpatullave të saj ndërsa ajo kalonte kohë në ngjarje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat