Jennifer Lopez zbulon arsyen e vërtetë për ndarjen nga Ben Affleck në vitin 2004

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez zbulon arsyen e vërtetë për ndarjen nga Ben Affleck në vitin 2004

Më: 15 shkurt 2024 Në ora: 12:32
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Në një intervistë të re me Zane Lowe si pjesë e serialit “This Is Me … Now”, këngëtarja u tregua e sinqertë për ndarjen e tyre në vitin 2004.

Sipas një deklarate në atë kohë, çifti e anuloi dasmën e tyre në vitin 2003, vetëm disa ditë para ditës së madhe “për shkak të vëmendjes së tepërt të medias”.

Gjatë intervistës së saj me Lowe, Lopez reflektoi se çfarë e shkaktoi ndarjen e tyre.

Image
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

“Ne nuk u ndamë menjëherë në atë moment, kjo ndodhi gjatë serisë së disa muajve të ardhshëm”, tha ajo për Elle.

“Sepse ajo që bëri ishte ajo që hodhi dyshime tek unë, dhe ne të dy, se çfarë ishte marrëdhënia jonë dhe ku po shkonte, mendoj. Dhe e dija në zemër që doja të isha me të për pjesën tjetër të jetës sime, e dija këtë. Por nuk dukej sikur do t’ia dilnim. Dhe kështu, më trembi”.

“Ishte shumë e vështirë, ishte një moment shumë i trishtuar për të lënë të ikë dikë që e do vërtet sepse thjesht nuk mund ta kuptosh”, vazhdoi ajo.

“Ti thjesht nuk ke kapacitetin dhe aftësinë në atë moment. , emocionalisht, për ta kuptuar atë”.

Ajo shtoi se një pjesë e saj ishte ndoshta për shkak të papjekurisë së tyre në atë kohë.

Image
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat