Deamishel si lë vend imagjinatës, ish-banores së “BBVIP” i dalin të brendshmet në emision

Bota e Yjeve

Deamishel si lë vend imagjinatës, ish-banores së “BBVIP” i dalin të brendshmet në emision

Më: 19 shkurt 2024 Në ora: 12:15
Deamishel

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Deamishel Hoxha së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Big Brother Fun Club”.

Ku ka komentuar lojën e konkurrentëve të këtij sezoni.

Mirëpo në një foto të postuar në faqen zyrtare të emisionit në Instagram, Deas i ka ndodhur një incident.

Image
Deamishel

Teksa ishte e ulur në kolltuk dhe po merrte pozat për foto, bukuroshes i kanë dalë të brendshmet, megjithëse këtij detaji mesa duket Dea nuk i ka dhënë shumë rëndësi duke publikuar të njëjtën foto në llogarinë  e saj zyrtare.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat