Khloe Kardashian shfaqet flokëkuqe për koleksionin veror të “Fabletics”

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian shfaqet flokëkuqe për koleksionin veror të “Fabletics”

Më: 2 prill 2024 Në ora: 07:34
Khloe Kardashian

Normalisht biondja Khloe Kardashian u pa me flokë të kuqë për një fushatë pranverë/verë 2024.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians po pozonte për koleksionin e saj të tretë me kompaninë “Fabletics” të Kate Hudson.

Ajo dukej e gatshme për t’u stërvitur, teksa shfaqte figurën e saj fantastike falë stërvitjeve të përditshme të orës 6 të mëngjesit, shkruan DailyMail.

Image
Khloe Kardashian

Nëna e dy fëmijëve postoi imazhet në Instagram të hënën në mëngjes, ku shkroi: “Ajo është kthyer, Khloe v 3, Fabletics”.

“Fabletics” është një markë aktive e stilit të jetesës e themeluar në vitin 2013 nga Hudson si dhe Don Ressler dhe Adam Goldenberg.

Image
Khloe Kardashian

Ajo shet veshje sportive për burra dhe gra, këpucë dhe aksesorë, të quajtur zakonisht ‘veshje aktive’.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat