Zendaya shfaqet plot elegancë në një fustan të bardhë, në premierën e filmit të saj të ri “Challengers”

Bota e Yjeve

Zendaya shfaqet plot elegancë në një fustan të bardhë, në premierën e filmit të saj të ri “Challengers”

Më: 7 prill 2024 Në ora: 08:16
Zendaya

Zendaya dukej mahnitëse, teksa mori pjesë në premierën e filmit të saj të ri “Challengers” në Paris të shtunën.

Aktorja, 27 vjeçe, shfaqi edhe një herë stilin e saj të patëmetë me një fustan të mrekullueshëm të bardhë, teksa zbukuronte tapetin e kuq.

Zendaya shfaqi krahët e saj tepër të tonifikuar në fustan, i cili mburrej me një korse të montuar me rrip të çuditshëm dhe një fund të gjatë, shkruan DailyMail.

Image
Zendaya

Aktorja plotësoi pamjen me një gjerdan me diamante, një palë vathë dhe disa unaza.

Ajo pozonte për fotografitë përpara se t’i bashkoheshin yjet e tjerë Josh O’Connor dhe Mike Faist.

Image
Zendaya

Në një fotografi më të rrallë gjatë ditës, ajo mahniti me një saten të thjeshtë të verdhë të zbehtë, për xhirimet në Hotel de Crillon. 

Image
Zendaya
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat