Për këtë seks bombë, menaxheri Hykolli “la” Taynen

Bota e Yjeve

Për këtë seks bombë, menaxheri Hykolli “la” Taynen

Më: 8 qershor 2024 Në ora: 11:03
Tayna

Ka disa javë që kur artisja e cila është në ngritje Yanina, u mor në menaxhimin e Rinor Hykollit, menaxher ky i dikurshëm i Taynes.

Yanina, pervec zërit të saj unik, ajo ka edhe një stil mjaftë të pëlqyeshëm për vajzat e reja.

Në fotografitë e publikuar së fundi, Yanina po duket super seksi, dhe mjaft e ‘rrezikshme’.

Image
Yanina

Kujtojmë se Hykolli ishte përfilitur edhe për një lidhje dashurie me Taynen, gjë e cila su konfirmua asnjëherë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat