Arta Elezaj gati të “shpërthejë” në të kuqe

Bota e Yjeve

Arta Elezaj gati të “shpërthejë” në të kuqe

Më: 8 qershor 2024 Në ora: 11:22
Arta Elezaj

Modelja, Arta Elezaj njihet për fizikun e saj dhe fotot e shumta, ku shfaqet gjithmonë e kuruar deri në detaje.

Ajo gjatë gjithës kohës është nëpër udhëtime, ku nuk heziton ta shfaqë luksin që bën. Së fundmi ajo po qëndron në Shqipëri.

Arta ka postuar disa video në Instastory, ku si çdo herë ka marrë vëmendje të madhe.

Image
Arta Elezaj

E veshur në një fustan të kuq duke ekspozuar trupin, Arta duket bombastike.

Image
Arta Elezaj
Image
Arta Elezaj
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat