Roza Lati merr vëmendjen me format trupore në fotografitë e fundit me bikini

Bota e Yjeve

Roza Lati merr vëmendjen me format trupore në fotografitë e fundit me bikini

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 18:27
Roza Lati

Prezantuesja karizmatike dhe ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Roza Lati, ka ndezur rrjetin social Instagram me një seri fotografish verore që të lënë pa frymë.

Lati ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj momente nga pushimet e saj përmes imazheve që e tregojnë në bikini të zeza, duke vënë në pah format e saj trupore impresive.

Në imazhet e publikuara, Roza shfaqet duke shijuar rrezet e diellit dhe detin kristal, ndërsa pozon me një bindje dhe elegancë që kanë bërë që këto foto të bëhen shumë të pëlqyera në llogarinë e saj.

Image
Roza Lati

Prezantuesja e njohur duket tërheqëse, e sigurt, dhe plot sharm në çdo kornizë, duke u shfaqur jo vetëm si ikonë mode, por edhe si një model frymëzimi për vetëbesim.

Bikinit e zinj të zgjedhura nga Roza jepnin një kontrast të bukur me ngjyrën e saj të bronzimit, duke krijuar një efekt vizual dhe estetik që mbetet në mendje.

Image
Roza Lati

Roza Lati përndryshe këtë vit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, pasi ajo u bë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP Albania.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat