Zidane me dhimbje koke, mungojnë 3 titullarë...

Futboll

Zidane me dhimbje koke, mungojnë 3 titullarë...

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 19:18
Zidane me dhimbje koke, mungojnë 3 titullarë...

Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen kundër Alavesit.

Trajneri Zinedine Zidane ka publikuar emrat e futbollistëve që do të jenë të gatshëm për takimin e nesërm prej orës 21:00.

Bie në sy grumbullimi sërish i Mariano Diazit. Ky i fundit ka gjetur vazhdimësinë pas mungesave të Benzemasë dhe Luka Jovic. Sulmues francez nuk ia ka dalë mbanë sërish të jetë i gatshëm për teknikun e tij.

Odegaard është në këtë listë, ashtu si Isco. Mbrojtja mbetet e mangët me mungesën e Sergio Ramosit, por dhe Dani Carvajalit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat