Renova barazon me Rabotniçkin

Futboll

Renova barazon me Rabotniçkin

Nga: K.G. Më: 27 janar 2021 Në ora: 15:11
Pamje nga ndeshja

Skuadra e futbollit Renova nga Xhepçishti i Tetovës, barazon në miqësore, me rezultat 3:3 me Rabotniçkin. 

Skuadra shqiptare tregon angazhim dhe sulmuesit e saj ishin jashtëzakonisht të disponuar, ku shënuan tre gola në portën e rivalit.

Miqësorja u zhvillua në Ohër, u shënuan gjithsej gjashtë gola.

Golashënuesit për Renovën janë Selmani dy gola, Jasharovski një dhe për Rabotniçkin Siljanovski, Jevtoski dhe Stankovski.

Renova është ende e pamposhtur në ndeshjet kontrolluese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat