Buzëqeshja “fake” e Solskjaer kur e takon Pep Guardiolan

Futboll

Buzëqeshja “fake” e Solskjaer kur e takon Pep Guardiolan

Më: 8 mars 2021 Në ora: 19:48
Ole Gunnar Solskjaer dhe Pep Guardiolan

Gjatë ditës së djeshme u zhvillua ndeshja mes Manchester City dhe Manchester United, ku fitues dolën “Djajët e Kuq” me rezultat 0:2.

Para fillimit të ndeshjes, tifozët kanë vërejtur diçka interesante tek përshëndetja e dy trajnerëve, Ole Gunnar Solskjaer dhe Pep Guardiolës.

Trajneri i United deri sapo e përshëndeste Guardiolan po buzëqeshte, sapo largohet spanjolli, Solskjaer e largon buzëqeshjen.

Duket se trajneri norvegjez nuk e ka edhe aq mik të mirë Guardiolan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat