Formacionet e mundshme, Manchester United – Milan

Futboll

Formacionet e mundshme, Manchester United – Milan

Më: 11 mars 2021 Në ora: 08:59

Sonte në kuadër të UEFA Europa League zhvillohet ndeshja e mbrëmjes mes Manchester Unitedit dhe AC Milanit.

Takimi fillon nga ora 18:50 dhe luhet në stadiumin ‘Old Trafford’.

Ballafaqimi i fundit mes klubit anglez dhe atij italian ndodhi më 2019 në ndeshjet parasezonale. Këtë takim e kishte fituar ekipi i ‘Djajve të Kuq’ me rezultat 3-2.

Formacionet e mundshme në këtë përballje:

Manchester United:

Image

AC Milan:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat