Ndeshjet që zhvillohen sot në Grupin A dhe B në Ligën e Parë

Futboll

Ndeshjet që zhvillohen sot në Grupin A dhe B në Ligën e Parë

Më: 11 mars 2021 Në ora: 11:55
Ndeshjet që zhvillohen sot në Grupin A dhe B në Ligën e Parë

Sot (e enjte) zhvillohen ndeshjet e fundit në kuadër të javës së 18-të në Ligën e Parë.

Në fakt, sot do të zhvillohen tri ndeshjet që nuk u zhvilluan dje shkaku i reshjeve të bores.

Në Grupin A do të zhvillohen dy ndeshje tejet intersante. Në “Përparim Thaçi”, Liria luan derbin ndaj Malishevës, teksa Dukagjini luan në udhëtim te Vushtrria.

Kurse, në Grupin B zhvillohet ndeshja mes Ferizajt dhe Vitisë.

Të tri ndeshjet zhvillohen nga ora 13:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat