Arthur: Objektivi më i madh që kishim ishte Champions League

Futboll

Arthur: Objektivi më i madh që kishim ishte Champions League

Më: 19 mars 2021 Në ora: 17:47
Arthur: Objektivi më i madh që kishim ishte Champions League

“Është shumë herët për të bërë një bilanc të sezonit, kampionati është i hapur.

Nëse fitojmë kampionatin ose Kupën e Italisë, duke parë se jemi në fianle, mund të jetë një sezon pozitiv.

Ky është mendimi i Arthur, mesfushori i Juventus-it. “Më pas, objektivi më i madh që kishim ishte Champions League, por atë nuk mund ta fitojmë më”, ka thënë braziliani për Sky.

“Duhet të shikojmë përpara dhe të provojmë t’i fitojmë të gjitha ndeshjet që kanë mbetur sepse akoma asgjë nuk është e humbur”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat