Bullgari - Zvicër, ja vendimi për Xhakën dhe Shaqirin!

Futboll

Bullgari - Zvicër, ja vendimi për Xhakën dhe Shaqirin!

Më: 25 mars 2021 Në ora: 16:59
Bullgari - Zvicër, ja vendimi për Xhakën dhe Shaqirin!

Bullgari - Zvicër, ja vendimi për Xhakën dhe Shaqirin!

Bullgaria dhe Zvicra zhvillojnë sonte ndeshjen e parë të ciklit kualifikues për “Katar 2022”.

Kjo ndeshje zhvillohet nga ora 18:00 në “Levski Stadium” të Sofjës, teksa është në kuadër të Grupit C.

Dyshja nga Kosova, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, janë në formacionin e titullarëve, kurse Admir Mehmedi ndodhet në bankën rezervë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat