U largua nga Kukësi për arsye familjare

Futboll

U largua nga Kukësi për arsye familjare

Më: 10 prill 2021 Në ora: 11:40
U largua nga Kukësi për arsye familjare

Matheus Leiria u largua nga ekipi i Kukësit pas një problemi familjar në Brazil ku nëna e tij kishte probleme të rënda shëndetsore.

Për këtë arsye lojtari kërkoi dokumentacionin që të kthehej në atdhe dhe verilindorët e mirëkuputuan kërkesën.

Së fundmi janë shtuar ekipet që e dëshirojnë Leirian.

Pjesa më e madhe e tyre janë nga Brazili si Ponte Preta, Operario, Vila Nova e Vitoria dhe Guarani që kanë hyrë në garë për shërbimet e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat