Befason ylli i Premier League

Futboll

Befason ylli i Premier League

Më: 15 maj 2021 Në ora: 19:07
Befason ylli i Premier League

Deklarata befasuese nga James Rodriguez.

Ylli i Everton ka pranuar në një intervistë të dhënë për faqen zyrtare të federatës kolumbiane se mund të tërhiqet shumë shpejt nga futbollit.

“Nuk mund të them se kur do të tërhiqem, por mendoj se ka mbetur pak kohë në futboll për mua, nuk do të doja të luaja kur të isha shumë i vjetër”, ka thënë Rodriguez.

“Dua t’i shijoj deri në maksimum këto vitet e fundit dhe të ndihmojë të rinjtë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat