Modriç: Një Kroaci e tillë është e rrezikshme për të gjithë

Futboll

Modriç: Një Kroaci e tillë është e rrezikshme për të gjithë

Nga: K.G. Më: 23 qershor 2021 Në ora: 14:09
Modriç: Një Kroaci e tillë është e rrezikshme për të gjithë

Kapiteni i kombëtares së Kroacisë, Luka Modriç, është shumë i lumtur që arritën në të tetën e finales së Kampionatit Evropian. 

Ai ishte dirigjenti i fitores së Kroacisë me rezultat 3:1 ndaj Skocisë në Glasgou.

"Kur luajmë kështu jemi të rrezikshëm për të gjithë. Ne mund të shpresojmë... ", - tha Modriç.

Kroacia po e pret ta njoh kundërshtarin, të cilët pritet të janë Suedia, Sllovakia, Spanja apo Polonia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat